Targoncás állás

2021-10-08 11:10:06

Hirdetés adatai

  • Feladó: Szalkai Zuszsanna
  • Feladva: 2021-10-08
  • Lejár: 2021-11-07

Leírás

TOBROCO MACHINERY Kft
Az I. Vilmos Király díjjal kitüntetett holland TOBROCO-GIANT vállalat keresett munkagépeivel a világ számos országában van jelen és intenzíven növekszik. A 2013-ban Egerben alapított leányvállalata hegesztett részegységeket gyárt, fest, szerel. Ide várjuk leendő kollégánkat a következő pozícióba:
Targoncás
Feladatai:
• beérkező áruk lerakodása szállítóeszközről, késztermékek felrakása
szállítóeszközre elsősorban vezetőüléses targoncával
• gyártáson belüli anyagáramlás támogatása, készáru-raktári rend fenntartása, a termékek optimális elhelyezésének biztosítása
• ellenőrzi a megmunkálásra, rendelkezésre bocsátott anyagok, alkatrészek minőségét
• részt vesz a csomagolási tevékenységben
• elvégzi az előírt karbantartásokat
Elvárások:
• vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány, OKJ bizonyítvány
• 1 éves gyakorlat hasonló munkakörben lehetőleg fémipari jártasság
• munkautasítások értelmezési képessége, gépkezelés
• csomagolási és rakománybiztosítási ismeretek
• tanulékonyság, pontosság, folyamatban gondolkodás,
• szoros együttműködés másokkal, rend fenntartása
Juttatások:
• Színvonlas alapbér, pótlékok mozgóbér, 13. havi bér, cafeteria, bejárás-támogatás
Jelentkezését (életrajzát, motivációs levelét) ide várjuk: z.szalkai@tobroco.hu
Címünk: Tobroco Machinery Kft, 3300 Eger, Kistályai út 18. +36 36 515 286

Cím

Régió: Heves
Település: Eger
Cím: Kistályai út 18.
Irányítószám: 3300

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Típus: Szállítás, logisztika
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Cafeteria
  • Éves bónusz / mozgóbér
Szalkai Zuszsanna
36515286

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

0.00
Országos, országos megjelenés
2024-06-27
0.00
2024-04-07

Kiemelt ApróHirdetések

További kiemelt ApróHirdetések »

Helyi látnivalók

További helyi látnivalók »

Helyi szolgáltatók

További helyi szolgáltatók »