ONLINE MARKETING MENEDZSER

2021-06-23 16:18:02

Hirdetés adatai

  • Feladó: Worklife Hungary
  • Feladva: 2021-06-23
  • Lejár: 2021-07-23

Leírás

Digitális Ügynökség megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 1 éves tapasztalat a Google Ads és a Facebook hirdetési rendszerében
Shopping kampányok, Google Tag Manager, Google Merchant Center ismerete
Közösségi média felületek (Facebook, Instagram) magas szintű ismerete
Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
Marketing pozícióban vagy ügynökségnél kampányok tervezésében, lebonyolításában és monitorozásában szerzett gyakorlat
Gazdasági és/vagy média területhez kapcsolódó végzettség
Középfokú angol nyelvtudás

Bővebb információ:
Tapasztalat 1-3 év
Végzettség Egyetem
Nyelv Angol

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Google vizsgák, Facebook képzés vagy bármely online marketing képzésen való részvétel, sikeres teljesítés
Weboldal CMS-ek használatában szerzett tapasztalat
Médiapiac ismerete
SEO ismeretek
LinkedIn és további közösségi felületek ismerete

Főbb feladatok, munkák:
PPC stratégia kidolgozása, megtervezése, végrehajtása
PPC kampányok menedzselése, optimalizálása, értékelése és riportok elkészítése
Mérések ellenőrzése és nyomon követése
PPC hirdetésekhez szövegírás (szövegíró segítséggel), grafikai munkák elkészítése (grafikus segítséggel)
Hirdetői briefek alapján közösségi média koncepciók kidolgozása, megvalósítása
Közösségi platformok kezelése (Facebook, Instagram), tartalmak létrehozása, szerkesztése (szövegíró és grafikus segítséggel)
A munkádhoz kapcsolódó trendek nyomon követése, implementálása

Amit kínálunk:
Egy munkahely, ahol jó légkörben töltheted a napjaidat
Versenyképes fizetés
Fiatalos, professzionális csapat
Változatos projektek
Folyamatos fejlődési lehetőség

Google Ads és Social media kampányok kezeléséhez keressük új kollégánkat vagy szabadúszó csapattagunkat, aki jól ismeri a hirdetéskezelők működését és rutinosan elemzi a Google Analytics adatait a jobb eredmények érdekében.

Munkavégzés helye(i):
Iroda: Szeged
Vállalkozói együttműködés esetén: home office

Munkavégzés helye:
Szegedi központ

Min. 3 referencia munka (projektek, melyeken Te dolgoztál – kampánymenedzsment, stratégiatervezés)
Fizetési igényedet és releváns tapasztalataidat tartalmazó önéletrajz.
Néhány soros levél, hogy miért Téged válasszunk.

Cím

Régió: Csongrád
Település: Szeged

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Rugalmas munkavégzési hely (Pl.: Otthonról végezhető, utazó munka)
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Középiskola
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Típus: Marketing / reklám / média
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Worklife Hungary

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

Helyi látnivalók

További helyi látnivalók »

Helyi szolgáltatók

További helyi szolgáltatók »